Технікуми

 


Технолого-економічний коледж БНАУ 

http://www.tec.in.ua

Директор - Лендрик Людмила Павлівна

Рік заснування – 1944

Форма власності – державна.

З 1997 року за Постановою Кабінету Міністрів України "Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних навчальних закладів" є структурним підрозділом Білоцерківського національного аграрного університету.

Коледж має 4 навчальні корпуси, в яких розміщено понад 80 сучасно оснащених кабінетів і лабораторій з загальноосвітніх, загально-професійних та спеціальних дисциплін; 6 комп'ютерних класів, оснащені ПК останніх модифікацій; вихід до мережі Інтернет; навчально-виробничі майстерні, навчальну бухгалтерію, бібліотеку з читальними залами, актову залу, спортивну базу, два гуртожитки, їдальню, буфети.

Готуємо фахівців за спеціальностями:

Наша адреса:

09100, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 25/2

тел: (04563) 5-35-67, факс: 5-15-46

E-mail: mkollege@magnus.kiev.ua


Козелецький коледж ветеринарної
медицини БНАУ

Директор - Редька Алла Іванівна

Відомий в Україні і за її межами вищий сільськогосподарський навчальний заклад 1-го акредитаційного рівня. Започатковано навчальний заклад у 1925 році, спочатку як сільськогосподарську профшколу з контингентом учнів 40 чоловік.
Другим народженням навчального закладу став рік 1965, коли було побудовано новий головний навчальний корпус на 600 місць.
Сьогодні технікум розміщується в трьох навчальних корпусах: головному, морфологічному і ветеринарній клініці. Навчальні кабінети і лабораторії оснащені на рівні сучасних вимог. У підсобному господарстві Козелецького технікуму ветеринарної медицини середньорічно утримується близько 30 голів свійських тварин, що дозволяє проводити практичні заняття і навчальну практику з ветеринарних і зоотехнічних предметів на належному рівні. Крім того, підсобне господарство дає рослинницьку й тваринницьку продукцію. У технікумі працює 36 кваліфікованих викладачів. Серед них: відмінники освіти України Головань О.Т., Михайличенко Т.М., Щуревський А.В., Соболь М.О.; 45% викладацького складу мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 викладачів мають звання «Викладач-методист».

Студенти та викладачі поважають історію своєї держави, свого краю, з великою відповідальністю ставляться до своєї професії. Тому і склалася у технікумі традиція створювати музеї, яких аж чотири: Бойової Слави, Світлиця, музей патологічної анатомії та анатомічний музей. До послуг студентів бібліотека, в ній налічується 49 тисяч примірників навчальної та художньої літератури. У технікумі працюють гуртки художньої самодіяльності, науково-технічної творчості. Студенти охоче займаються спортом, ходять у туристичні походи, беруть участь у спартакіадах, різних спортивних заходах. За час існування технікуму в його стінах підготовлено багато спеціалістів, які своєю працею здобули авторитет і визнання навчального закладу.

Серед випускників технікуму: член-кореспондент АН України, професор П.О. Дмитренко, заслужений діяч науки і техніки Російської Федерації В.Є. Щуревський; професори: А.А. Бойко та М.О. Неговський.

Більше 15 кандидатів наук, 6 заслужених працівників сільського господарства працюють у технікумі.

Контактна інформація: E-mail: techvet@cg.ukrtel.net

Адреса: вул. Сім'ї Розумовських, 41, смт. Козелець, Чернігівська обл., 17000


Компаніївський коледж ветеринарної
медицини БНАУ

Директор - Гордієнко Григорій Миколайович

Технікум готує фельдшерів ветеринарної медицини за спеціалізацією «Санітарія ветеринарної медицини» для професійної діяльності на підприємствах державної ветеринарної медицини, на ринках та в сільськогосподарських підприємствах з різними формами господарювання.

За роки своєї роботи технікум підготував і випустив більше трьох тисяч спеціалістів, які працюють в різних регіонах України. У технікумі навчається 300 студентів.

Навчальний процес забезпечують кваліфіковані викладачі, які мають вищу освіту і досвід практичної роботи. У технікумі функціонує 14 спеціалізованих кабінетів та 16 лабораторій. На базі навчально-виробничої ветеринарної клініки, свинотоварного та молочнотоварного комплексів ВСК «Колос» читаються клінічні дисципліни, та проводиться практика зі спеціальних дисциплін.

Поряд з основною спеціальністю студенти здобувають робочі професії:
- «Технік штучного осіменіння» 
- «Технік-бджоляр» 
- «Оператор комп’ютерного набору» 

Для активізації пізнавальної діяльності студентів викладачі при вивченні дисциплін застосовують сучасні інноваційні методи навчання, ділові ігри, уроки-екскурсії, уроки на виробництві. Значна роль у здобутті теоретичних знань відводиться бібліотеці. Першочергового значення в технікумі надається вихованню в студентів глибокого почуття поваги до праці, потреби трудитися в повну міру своїх сил і здібностей. Працюють гуртки українського народного танцю, духового оркестру та вокально-інструментального ансамблю. Влітку студенти мають можливість відпочити на березі Чорного моря.

Славиться технікум своїми спортивними досягненнями. Колективом неодноразово здобувалися призові місця на обласних та республіканських змаганнях. Студенти технікуму мають всі можливості добре навчатись і змістовно проводити свій вільний час, жити цікавим і різноманітним життям.

Контактна інформація: тел./факс: (05240) 9-11-36, e-mail: admin_ktvm@ukr.net
Адреса: вул. Кірова, 3, м. Компаніївка, Кіровоградська обл., 28400


Золотоніський коледж ветеринарної
медицини БНАУ

Директор - Лисенко Євдокія Василівна

Один із найстаріших серед спеціальних навчальних закладів України. Починається історія технікуму з 1898 року, коли Департаментом землеробства була створена нижча сільськогосподарська школа. За період з 1898 по 1917 рр. школа зробила 18 випусків по 18-20 слухачів. Першим керуючим школою був Анцібор, через рік його змінив М. Семенов, під редакцією якого вийшов перший друкований звіт про роботу Золотоніської сільськогосподарської школи. У 1920 році школа була перейменована в Золотоніський сільськогосподарський технікум. Усього до Великої Вітчизняної війни в технікумі підготовлено 1000 спеціалістів сільського господарства, У період фашистської окупації вся навчальна і господарська база були знищені. Як і вся країна, технікум піднімався з попелища. Вже з грудня 1943 року було відновлено навчання за спеціальністю «агрономія». В 1957 році було проведено перший набір студентів на навчання за спеціальністю «ветеринарія», а в 1961 році перші випускники-фельдшери ветеринарної медицини отримали дипломи. З цього ж року припинено набір студентів за спеціальністю «агрономія». Усього за післявоєнний період було підготовлено більш як 2000 кваліфікованих агрономів. Першими організаторами ветеринарного відділення були Колесніков В.Ф., який обіймав посаду директора у 1958–1962 рр. та Альошин Б.І., що працював на посаді директора з 1962 по 1986 рр. У 60-70 роки зростає матеріально-технічна база навчального закладу, проводиться реконструкція, добудовуються нові приміщення.

Здійснює підготовку за спеціальностями:

  • 211 "Ветеринарна медицина"
  • 204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва"

На денній формі навчається в середньому 360 студентів. Щорічний набір на перший курс становить 175 осіб.

Колектив технікуму приділяє багато уваги професійній активізації студентів. Проводяться тематичні тижні дисциплін, які завершуються конкурсними професійними вечорами. Викладачі технікуму є постійними учасниками Республіканської виставки досвіду роботи педагогічних колективів навчальних закладів Міністерства аграрної політики України.

Гордістю навчального закладу є фольклорно-етнографічний ансамбль «Дружба», створений у 1968 році. Він є базою естетичного виховання студентів, засвоєння ними основ народної моралі та етики. У пошані в технікумі спортивно-масова робота. Команди студентів неодноразово ставали призерами обласних, районних та міських змагань

Контактна інформація: тел. (04737) 5-31-87, 5-24-57 (факс)
E-mail: ztvmbtsau@ukr.net
Адреса: проїзд Садовий, 1, м. Золотоноша, Черкаська обл., 19700


Олександрійський коледж БНАУ

Директор - Бодяко Олександр Іванович

Його історія розпочалася з 1928 р. Тоді перший поверх двоповерхового невеликого будинку по вулиці Перекопській 79 зайняла Олександрійська кооперативна професійна школа, яка незабаром була перейменована в агрономічну. З 1930 року розпочав свою роботу Олександрійський сільськогосподарський технікум рільництва.

Перший випуск – у 1931 році, свідоцтво агротехніка-зерновика одержали 30 осіб. Ректором Білоцерківського сільськогосподарського інституту був перший випускник технікуму Ф.А. Бур’янський.

Технікум кілька разів змінював свій профіль – підготовка кадрів і називався по-різному: зерновий, технікум буряківництва, агролісомеліоративний, сільськогосподарський, а вже після війни – зооветеринарний. У роки Великої Вітчизняної ВіЙНИ студенти і викладачі стали на захист рідної Батьківщини. Студент О. Гаркуша був начальником штабу партизанського загону в Білорусії, він навічно занесений у списки студентів технікуму. Серед випускників технікуму – Герої Соціалістичної Праці В.П.Шеремет, Л.А. Музика, кавалери високих урядових нагород Н.Л.Щербина, Ю.Г.Петренко, М.П.Підгірна, Є.П. Дерун, О. Я. Амуров і інші. Багато випускників стали кандидатами наук, докторами, академіками, керівниками промислових підприємств, державних органів.

З 1997 року колектив технікуму очолює кандидат сільськогосподарських наук Смалиус Володимир Михайлович. У травні 1998 року технікум одержав статус державного аграрного технікуму. За всю свою історію технікум підготував біля 15 тисяч спеціалістів для сільського господарства країни.

Здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями: 

- організація і технологія ведення фермерського господарства;
- зоотехніка (зі спеціалізацією ветеринарна медицина);
- бухгалтерський облік;
- ветеринарна медицина

Контингент студентів становить 360 осіб на денному навчанні та 112 осіб на заочному. Навчальний процес забезпечує 39 штатних викладачів. До послуг студентів бібліотека, актова і читальна зали, спортивні зали та споруди, їдальня. Всі студенти забезпечуються гуртожитком. Для практичного навчання використовуються тваринницькі ферми, клініка ветеринарної медицини, тракторні бригади та підприємства АГЖ району і області різних форм власності.

Телефон: (05235) 7-43-02
E-mail:
ot_bnau@ukr.net

Адреса: вул. Діброви, 85, м. Олександрія, Кіровоградська обл., 28000


Бобринецький коледж ім. В. Порика БНАУ

Директор - Чорний Олег Вікторович

Рік заснування - 1922
Рівень акредитації - перший
Форма навчання: денна, заочна
Факультети (спеціальності):
5.09010103 "Виробництво і переробка продукції рослинництва",
5.08010102 "Землевпорядкування" ,
5.03060101 "Організація виробництва"

- навчальний та лабораторний корпуси на 2874 кв.м корисної площі , в яких обладнано 43 кабінети та лабораторії у т.ч. 3 комп`ютерні; - гуртожиток 4-х поверховий з корисною площею 1622 кв.м на 320 місць,;
- їдальня загальною площею 1300 кв.м на 220 посадкових місць; 
-бібліотека з читальною залою на 60 посадкових місць із загальним книжковим фондом понад 38000 екземплярів.

Всі приміщення забезпеченні автономним газовим опаленням, енергозабезпеченні, водозабезпеченні, каналізація місцева.

Начально-дослідне господарство з дослідним полем загальною площею 478 га., в т.ч. 433,7 га. сільгоспугідь та приміщеннями для утримання худоби, складськими приміщеннями, критим током.

Телефон: (05257) 3-46-82

E-mail: bsgt_@ukr.net

Адреса: вул. В. Порика, 4, м. Бобринець, Кіровоградська обл., 27200


Тульчинський коледж ветеринарної
медицини БНАУ

Директор - Моркляк Михайло Іванович

Технікум готує фахівців за наступними спеціальностями: 
- «Ветеринарна медицина»;
- «Бухгалтерський облік».

Телефон: (04335) 2-12-81, 2-38-88, 2-15-51
Адреса: вул. Леніна, 55, м. Тульчин, Вінницька обл., 23600
 

Маслівський аграрний коледж
ім. П.Х. Гаркавого БНАУ 

Директор - Пахович Наталія Марцинівна

 

Форми навчання: денна та заочна 

 

 

Спеціальності:
 

АГРОНОМІЯ
Кваліфікація: агротехнік

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА І ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА
Кваліфікація: технік-технолог з переробки продукції тваринництва

АГРОНОМІЯ. СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: ОРГАНІЗАЦІЯ І ТЕХНОЛОГІЯ ВЕДЕННЯ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

МЕНЕДЖМЕНТ
Кваліфікація: помічник керівника виробничого підрозділу

ФІНАНСИ БАНКІВСЬКА СПРАВА І СТРАХУВАННЯ
Кваліфікація: молодший спеціаліст з фінансів і кредиту

АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ
Кваліфікація: технік-механік

 

До послуг студентів:

  • гуртожиток;
  • бібліотека;
  • предметні гуртки;
  • гуртки художньої самодіяльності;
  • спортивні секції.

Телефон: (04574) 33384
Факс: (04574) 33321
E-mail: 
matbnau@ukr.net

Адреса: вул. Незалежності, буд. 66, с. Маслівка, Київська обл., 08850